درباره ما

درباره ما

پارس هاست از گروهی با تجربه در زمینه میزبانی وب و هاستینگ تشکیل شده است که سابقه مدیریت و همکاری با بزرگترین شرکت ها و میزبانی صد ها سایت را در کارنامه خود دارد.

هدف ما در پارس هاست ارائه سرویس های میزبانی وب حرفه ای با کیفیت بسیار مناسب و سطح بالا و قابل مقایسه با برترین سرویس دهندگان میزبانی وب جهان می باشد.

تمرکز ما در پارس هاست روی سرویس های میزبانی وب حرفه ای و قدرتمند بوده است، سرویس هایی که تا حد امکان کاربران را از مشکلات جانبی دور نگاه دارد تا کاربران با خیال آسوده به مدیریت سایت های خود بپردازند.

ما برای کاربران احترام ویژه ای قائل هستیم و امیدواریم بتوانیم با سرویس دهی با کیفیت بسیار بالا پاسخ اعتماد کاربران خود را بدهیم.

در سرور های پارس هاست از آخرین نرم افزار های لازم و لایسنس های معتبر استفاده می شود، و حقوق کاربران نیز به خوبی در نظر گرفته می شود.

ویژگی های میزبانی وب پارس هاست عبارتند از:

گارانتی بازگشت پول، استفاده از نرم افزارهای دارای License ، امنیت، از دیتا سنتر های معتبر، مانیتورینگ خودکار سرویسها ، استفاده از قدرتمند ترین کنترل پنل ها

تمامی قوانین و محتویات پارس هاست بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

The best bookmaker in the UK William Hill - whbonus.webs.com William Hill

ثبت دامنه

در پارس هاست شما می توانید دامنه های دلخواه خود را به سادگی جستجو کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن ها را به ثبت برسانید.

ثبت دامنه در پارس هاست به صورت کاملا آنلاین انجام می شود و دامنه های شما بلافاصله پس از تکمیل سفارشات فعال می شود، اطلاعات مربوط به سفارشات بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جستجوی سریع دامنه:

 نام دامنه: